JavaScript Menu Powered by Milonic
 
 
Göz önünde olmayanları arama motorumuz sayesinde bulabilirsiniz.
 
 
 
  JavaScript Menu Powered by Milonic
 

 
 
Ostim OSB Uzayçağı Bulvarı No:82/B-5 Ostim-ANKARA
  +90 312 354 97 41
  info@otsoto.com.tr
Anasayfa >HAKKIMIZDA >

OTS OTOMOBİL TAŞIMA SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ olarak 2004 yılında kurulan şirketimiz, Ankara Yeni sanayi bölgesinde 40 yıl süren çalışmaların,tecrübelerin ürünü olarak Ostim sanayi bölgesinde daha güçlü,daha modern,daha büyük ve yeni projelere imza atmak üzere kendi inşa ettiği binasında yeniden yapılandırılmıştır.Misyonumuz,Oto taşıma sistemlerinde şimdiye kadar ithal edilen ürünleri,Türk mühendis ve işçiliği ile daha kaliteli ama makul fiyatlarla üretmek ve pazarlamaktır.

Şirketimiz şu anda Türkiye'de kullanımda olan tüm model araçların taşıma sistemlerini,çeşitli boylarda ve hacimlerde Abs port-bagajları orjinal olarak üretmekte ve bayilere dağıtımını yapmaktadır.Bunun yanı sıra taşıma ile ilgili (kayak,sörf,bisiklet,vs.) diğer tüm aparatlar kendi bünyemizde imal edilmektedir.

Kurumsallaşma aşamasında bölge bayilikleri oluşturulmuş,alt bayiliklerle ilgili çalışmalar son aşamadadır.

2007 yılında yapılan görüşmeler neticesinde ; Dünya otomobil fabrikalarına OEM parçalarda üreten Dünya devi MontBlanc'la distrübütörlük anlaşması yapılmış ve Türkiye'nin yetkili tek dağıtıcısı olmuştur.Bu ürünlerle ilgili detaylı bilgi için Montblanc ürünleri sitemizi gezebilirsiniz.

Türk sanayisine ,ülkemize ve insanlarımıza hizmet etmek,adımızı bu sektöre gururla yazdırmak tek ve birincil vazifemizdir.

 

 


Copyright 2011 Ots Oto. Tüm hakları saklıdır.Tasarım ARETA Yazılım AKILX
0.03514 sn.